Kolędowanie z okazji Trzech Króli :)

W naszej Szkole Podstawowej we Wszedniu obyło się dziś wspólne kolędowanie. Śpiew wspólny dzieci wraz z dorosłymi, śpiew solowy tak dzieci jak i rodziców, absolwentów szkoły towarzyszył nam i pomógł w ponownym poczuciu świątecznego nastroju w okresie Bożego Narodzenia, który przeżywamy we wspólnocie Kościoła.

Podobnie gra na instrumentach takich jak fortepian, gitara, ukulele, cymbałki, a nawet… waltornia ukazały zdolności młodego pokolenia i jeszcze mocniej uwydatniały piękno polskich kolęd.

Serdeczne podziękowania przygotowującym dzieci: Paniom Karolinie i Justynie Kicińskim; Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoły za udostępnienie miejsca i przestrzeni do kolędowania i wspólnego spotkania oraz wszystkim Uczestnikom, zarówno członkom naszej Parafii jak i osobom związanym ze społecznością Szkoły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *